Home | Actueel | Actueel dames nieuws

NIEUWE TRAINER VOOR 1E VROUWENTEAM VAN VV DE BLESSE

Volgend seizoen wordt Gerard van den Akker uit Wolvega de nieuwe trainer voor Vr1 van vv de Blesse. De technische commissie en bestuur van de stellingwerver voetbalvereniging was op zoek naar een nieuwe trainer in verband met het vertrek van de huidige trainer Rob...

VV De Blesse kiest speelster/speler van het jaar

VV De Blesse kiest speelster/speler van het jaarDe Blesse – Op zondagavond werden bij Voetbalvereniging De Blesse de Speelster en Speler van het seizoen 2018/2019 bekend gemaakt. Bij de dames werd Moud de Groot verkozen tot beste speelster en bij de...

VV De Blesse organiseert ‘Ladies only Toernooi’

Wolvega – Voetbalvereniging De Blesse hield zondag het tweede ‘Ladies only Toernooi’.  Het ging om een vier tegen vier zaalvoetbaltoernooi, wat gespeeld werd in Sportcentrum De Steense in Wolvega. Zoals uit de naamgeving al blijkt...

Kleding dames VV De Blesse compleet

Zoals velen van jullie al weten zijn we al een tijdje bezig met de kleding van de dames. Inmiddels kunnen we met trots melden dat dit compleet is. Onderstaand een kleine impressie. [ngg_images source="galleries" container_ids="61"...

Nieuwe damestrainster voor de Dames van de BLesse

De Blesse - Voor het eerst in haar bestaan krijgt Vrouwen 1 van VV De Blesse een vrouwelijke trainer. Het is de 46-jarige Sandra Lampe uit Steenwijk. Zij neemt vanaf komend seizoen het eerste vrouwenteam onder haar hoede. Peter Gjaltema (50) uit Tuk, trainer van...

Begeleiding gezocht voor MB1

Voor extra begeleiding van MB, zoeken we een extra leider/leidster dit ivm werkzaamheden van Carolien Schokker op zaterdag. Jeroen vd Linde kan zich dan meer bezighouden met coachen van meisjes tijdens de wedstrijden.  Iemand met interesse kan zich melden bij Jack...

Meer actueel