Home | Actueel | Actueel dames nieuws

Kleding dames VV De Blesse compleet

Zoals velen van jullie al weten zijn we al een tijdje bezig met de kleding van de dames. Inmiddels kunnen we met trots melden dat dit compleet is. Onderstaand een kleine impressie. [ngg_images source="galleries" container_ids="61"...

Lees verder
Kleding dames VV De Blesse compleet

Nieuwe damestrainster voor de Dames van de BLesse

De Blesse - Voor het eerst in haar bestaan krijgt Vrouwen 1 van VV De Blesse een vrouwelijke trainer. Het is de 46-jarige Sandra Lampe uit Steenwijk. Zij neemt vanaf komend seizoen het eerste vrouwenteam onder haar hoede. Peter Gjaltema (50) uit Tuk, trainer van...

Lees verder
Nieuwe damestrainster voor de Dames van de BLesse

Begeleiding gezocht voor MB1

Voor extra begeleiding van MB, zoeken we een extra leider/leidster dit ivm werkzaamheden van Carolien Schokker op zaterdag. Jeroen vd Linde kan zich dan meer bezighouden met coachen van meisjes tijdens de wedstrijden.  Iemand met interesse kan zich melden bij Jack...

Lees verder
Begeleiding gezocht voor MB1

vervoerschema Vrouwen 1

Datum Wedstrijd Accommodatie Verzamelen/vertrek Rijden Corvee Verslag 10 sept 12.30 u. SJO EBC/Delstrahuizen VR1 – De Blesse VR1 Sportpark Op e Jister Herenweg 65B 8536 TT Oosterzee 10.45 u. parkeerplaats Tessa-Lisa S.-Sanne-Froukje-Lia - Miriam 17 sept 14.15 u....

Lees verder

Vervanging trainer Vrouwen 1

In  verband met de afwezigheid van Beene Dijkstra zoeken wij een tijdelijke vervanger voor het trainen van het Vrouwen 1 team. Het gaat om de periode van 25 augustus tot en met eind september. Het vrouwen 1 team traint op maandag en de donderdag van 19.30 tot en...

Lees verder

Gewijzigde indeling Dames en Meisjes

De indeling van de teams voor de dames en meisjes afdeling is gewijzigd. De dames commissie probeert telefonisch iedereen op de hoogte te brengen. Hierbij de indeling voor het seizoen 2016-2017. DAMES1 Irma Niehaus Rianne Sloot Eline Heuven van Nienke Demmink...

Lees verder

jeudvoetbaltoernooi VV De Blesse

De Blesse – De voetbalvereniging VV De Blesse organiseerde voor de eerste maal een groot jeugdvoetbaltoernooi, het ‘Van der Valk jeugd voetbal toernooi’. De mini’s speelden 15 minuten en B, C, D, E en F pupillen twintig minuten. Voor dit toernooi hadden zich maar...

Lees verder
jeudvoetbaltoernooi VV De Blesse

Meer actueel