Home | Actueel | Actueel senioren nieuws

De Blesse wint nipt van Balkbrug

De Blesse – VV De Blesse won zondagmiddag thuis nipt met 1-0 van SC Balkbrug. Beide ploegen waren de hele wedstrijd aan elkaar gewaagd en er werd veel strijd geleverd. In de tweede helft scoorde Johnny Sloot in de 75e minuut het verlossende doelpunt...

Lees verder
De Blesse wint nipt van Balkbrug

De Blesse wint van Steenwijk

De Blesse – VV De Blesse speelde zondagmiddag thuis tegen de buurtclub Steenwijk en won krap maar wel verdiend met 1-0. In de 73e minuut scoorde Hessel Lugtenberg het enige doelpunt. Over de hele wedstrijd gezien had De Blesse meer doelpunten kunnen...

Lees verder
De Blesse wint van Steenwijk

De Blesse verliest nipt van Wacker

De Blesse – VV De Blesse 1 speelde zondagmiddag thuis tegen VV Wacker 1 uit De Wijk, de nummers drie en vier van de 4e competitie A. De Blesse speelde wel met een goede inzet, maar kreeg twee penalty’s tegen. Na de tweede moest De Blesse...

Lees verder
De Blesse verliest nipt van Wacker

VV De Blesse wint overtuigend van Blauwhuis

VV De Blesse wint overtuigend van Blauwhuis De Blesse – Het voetbal seizoen is weer van start gegaan. Niet met de competitiewedstrijden, maar de eerste bekerwedstrijden. Zo ook het eerste team van VV De Blesse die zondagmiddag thuis overtuigend met 6-1...

Lees verder
VV De Blesse wint overtuigend van Blauwhuis

VV De Blesse verliest laatste competitiewedstrijd

De Blesse – Onder grote belangstelling werd zondagmiddag de de voetbalwedstrijd VV De Blesse 1 tegen Musselkanaal 1 gespeeld. Voor beide ploegen stond er veel op het spel. De Blesse speelde voor eventuele promotie naar de derde klasse en Musselkanaal om handhaving...

Lees verder
VV De Blesse verliest laatste competitiewedstrijd

Speler en speelster van het jaar bij VV De Blesse

De Blesse – Op zondagavond werden bij Voetbalvereniging De Blesse de Speelster en Speler van het seizoen 2017/2018 bekend gemaakt. Bij de dames werd Anouk Kranendonk verkozen tot beste speelster en bij de heren werd Frank Hankel verkozen tot beste speler. Bij de...

Lees verder
Speler en speelster van het jaar bij VV De Blesse

De Blesse speelt gelijk tegen Oldeholtpade

De Blesse – Op sportpark De Berk in De Blesse werd zondagmiddag de derby VV De Blesse tegen VV Oldeholtpade gespeeld. Er stonden veel belangen op het spel. Oldeholtpade, de tweede geplaatste in de competitie wil graag kampioen worden en De Blesse maakt nog een...

Lees verder
De Blesse speelt gelijk tegen Oldeholtpade

De Blesse wint wat moeizaam van Pesse

De Blesse – Op het sportpark De Berk in De Blesse werd donderdagavond de inhaalvoetbal wedstrijd De Blesse 1 tegen Pesse gespeeld. Het zijn de nummers vier en zes van de vierde klasse E. In de eerste helft was Pesse wat sterker, maar liet een paar mooie kansen...

Lees verder
De Blesse wint wat moeizaam van Pesse

VV Oldeholtpade wint nipt in derbystrijd tegen De Blesse

Oldeholtpade - Bij de derby voetbalwedstrijd VV Oldeholtpade tegen VV De Blesse waren zaterdagmiddag ruim 400 bezoekersaanwezig. Met blauwe rook kwamen de spelers op het veld. In het begin leek het er op dat Oldeholtpade thuis gemakkelijk zou winnen van De Blesswe...

Lees verder
VV Oldeholtpade wint nipt in derbystrijd tegen De Blesse

VV De Blesse wint van BEW

De Blesse – Het voetbalteam VV De Blesse 1 speelde zondagmiddag thuis tegen VV BEW 1 uit Vledder. De Blesse staat in subtop van de vierde klasse E en BEW op de een na laatste plaats. In het begin van de eerste helft hielden de ploegen elkaar in evenwicht en bij...

Lees verder
VV De Blesse wint van BEW

Meer actueel