Home | Actueel | Actueel senioren nieuws

VV De Blesse verliest laatste competitiewedstrijd

De Blesse – Onder grote belangstelling werd zondagmiddag de de voetbalwedstrijd VV De Blesse 1 tegen Musselkanaal 1 gespeeld. Voor beide ploegen stond er veel op het spel. De Blesse speelde voor eventuele promotie naar de derde klasse en Musselkanaal om handhaving...

Lees verder
VV De Blesse verliest laatste competitiewedstrijd

Speler en speelster van het jaar bij VV De Blesse

De Blesse – Op zondagavond werden bij Voetbalvereniging De Blesse de Speelster en Speler van het seizoen 2017/2018 bekend gemaakt. Bij de dames werd Anouk Kranendonk verkozen tot beste speelster en bij de heren werd Frank Hankel verkozen tot beste speler. Bij de...

Lees verder
Speler en speelster van het jaar bij VV De Blesse

De Blesse speelt gelijk tegen Oldeholtpade

De Blesse – Op sportpark De Berk in De Blesse werd zondagmiddag de derby VV De Blesse tegen VV Oldeholtpade gespeeld. Er stonden veel belangen op het spel. Oldeholtpade, de tweede geplaatste in de competitie wil graag kampioen worden en De Blesse maakt nog een...

Lees verder
De Blesse speelt gelijk tegen Oldeholtpade

De Blesse wint wat moeizaam van Pesse

De Blesse – Op het sportpark De Berk in De Blesse werd donderdagavond de inhaalvoetbal wedstrijd De Blesse 1 tegen Pesse gespeeld. Het zijn de nummers vier en zes van de vierde klasse E. In de eerste helft was Pesse wat sterker, maar liet een paar mooie kansen...

Lees verder
De Blesse wint wat moeizaam van Pesse

VV Oldeholtpade wint nipt in derbystrijd tegen De Blesse

Oldeholtpade - Bij de derby voetbalwedstrijd VV Oldeholtpade tegen VV De Blesse waren zaterdagmiddag ruim 400 bezoekersaanwezig. Met blauwe rook kwamen de spelers op het veld. In het begin leek het er op dat Oldeholtpade thuis gemakkelijk zou winnen van De Blesswe...

Lees verder
VV Oldeholtpade wint nipt in derbystrijd tegen De Blesse

VV De Blesse wint van BEW

De Blesse – Het voetbalteam VV De Blesse 1 speelde zondagmiddag thuis tegen VV BEW 1 uit Vledder. De Blesse staat in subtop van de vierde klasse E en BEW op de een na laatste plaats. In het begin van de eerste helft hielden de ploegen elkaar in evenwicht en bij...

Lees verder
VV De Blesse wint van BEW

VV de Blesse zoekt een trainer voor de B selectie

VV De Blesse is voor het seizoen 2018 – 2019 op zoek naar een enthousiaste, positieve en gedreven trainer voor onze B selectie. Ook startende trainers, die verder door willen groeien,  worden uitgenodigd om te solliciteren. De trainingsavond is op donderdagavond en...

Lees verder
VV de Blesse zoekt een trainer voor de B selectie

VV De Blesse speelt gelijk tegen VENO

De Blesse – Op sportpark De Berk werd zondagmiddag de thuiswedstrijd VV De Blesse tegen VENO uit Vollenhove gespeeld, respectievelijk de nummers zes en twee van de 4e klasse E. In de eerste helft speelde VENO wat scherper en dat resulteerde al vroeg in de wedstrijd...

Lees verder
VV De Blesse speelt gelijk tegen VENO

VV De Blesse verliest van Wacker

De Blesse – Het voetbalteam VV De Blesse 1 speelde zondagmiddag op een goed bespeelbare veld thuis tegen Wacker uit De Wijk. De wedstrijd eindigde  in 1-6, ruststand 1-4. Naarmate de wedstrijd vorderde kwam Wacker steeds beter in het spel. De uitslag is wat...

Lees verder
VV De Blesse verliest van Wacker

VV De Blesse wint overtuigend van Oranje Zwart

De Blesse – Na de winterstop speelde VV De Blesse zondagmiddag de eerste thuiswedstrijd op een goed bespeelbare veld tegen Oranje Zwart uit Wanneperveen. Beide ploegen staan vijfde en zesde in de competitie, maar de eerste acht staan niet ver van elkaar. Beide...

Lees verder
VV De Blesse int overtuigend van Oranje Zwart

Meer actueel