Home | Actueel | Actueel senioren nieuws

Teun Dikken nieuwe trainer VV de Blesse

Teun Dikken zal vanaf het seizoen 2020/2021 de nieuwe hoofdtrainer zijn van zondag 4e klasser VV de Blesse. Dikken is afkomstig uit Wolvega en heeft jaren geleden al als jeugdtrainer bij De Blesse gewerkt. De afgelopen jaren is hij actief geweest als hoofdtrainer...

Oefenwedstrijden De Blesse 1

De Blesse 1 heeft twee vriendschappelijke oefenwedstrijden voordat de competitie weer vervolgd gaat worden na de winterstop. 12 januari - 14.00 uur: De Blesse - Bolsward19 januari - 14.00 uur: De Blesse -...

VV De Blesse wint verdiend van FC Kraggenburg

De Blesse – VV De Blesse speelde zondagmiddag thuis tegen FC Kraggenburg uit de Noordoostpolder. De eerste helft had De Blesse het betere spel en kwam in de 20e minuut voor te staand, maar vlak voor rust maakte Kraggenburg de gelijkmaker, 1-1. Na rust hetzelfde...

Voetbalderby VWC – De Blesse eindigt in gelijkspel

Munnekeburen – Op sportpark Scheeneveld in Munnekeburen werd zondagmiddag de derby VWC Munnkeburen en VV De Blesse gespeeld, respectievelijk de nummers 10 en 4 in de competitie 4e klasse A. Voor de aanvang van de wedstrijd werd ook een minuut stilte in acht genomen...

De Blesse verliest van Ruinerwold

De Blesse – VV De Blesse 1 speelde zondagmiddag thuis tegen het Drentse Ruinerwold en verloor met 0-2, bij rust was de stand 0-1. Over de hele wedstrijd gezien, een verdiende overwinning voor Ruinerwold dat scherper speelde. Bij De Blesse...

Derby De Blesse – Zandhuizen eindigt in gelijkspel

De Blesse – De derby tussen VV De Blesse en Zandhuizen eindigde in De Blesse in een gelijkspel, 1-1. De wedstrijd ging gelijk op en beide plegen hadden de inzet om te winnen. Ondanks de vele kansen in de eerste helft werd er niet gescoord....

VV De Blesse wint verdiend van Wacker

De Blesse wint verdiend van Wacker De Blesse – VV De Blesse speelde zondagmiddag thuis tegen Wacker uit het Drentse De Wijk. In de eerste helft ging het spel redelijk gelijk op. Wel kwam Wacker in de 37e minuut voor te staan, maar vlak voor rust scoorde...

Weststellingwerf cup

Hierbij de informatie en loting omtrent de Weststellingwerf cup! De Blesse speelt zijn wedstrijden op donderdag 13 juni in Wolvega. Aanvang 19.00...

VV De Blesse kiest speelster/speler van het jaar

VV De Blesse kiest speelster/speler van het jaarDe Blesse – Op zondagavond werden bij Voetbalvereniging De Blesse de Speelster en Speler van het seizoen 2018/2019 bekend gemaakt. Bij de dames werd Moud de Groot verkozen tot beste speelster en bij de...

De Blesse wint verdiend van Aengwirden

De Blesse wint verdiend van AengwirdenDe Blesse – VV De Blesse speelde zondagmiddag thuis tegen hekkensluiter Aengwirden en won verdiend met 3-1 (ruststand 2-0). Voor De Blesse scoorden Aziz Mustedanagic, Yanick Kemerink en na rust Jeroen Kamans.  Even...

Meer actueel