KAMPIEOENEN KAMPIOENEN  OLE OLEEEEE KAMPIOENEN OLE OLEEEE KAMPIOENEN KAMPIOENEN!!!

Olde Veste jo 12-2 – vv de Blesse jo 12-1. We gingen naar steenwijk met het plan om hier kampioen te worden. We waren bezig en al snel was het 1-0 ons honderdste doelpunt!! We moesten wennen aan het kunstgras maar toch was het tijdens de rust 7-0. Na de rust duurde het even voor dat de 8-0 viel toen begonnen we weer te voetballen en wonnen we uiteindelijk met 11-0.  Toen waren we kampioen daarna gingen we met de auto door de straten toeteren. Toen gingen we weer naar de Blesse patat eten en een feestje vieren in de kantine.

Berry, Daan en Gijs bedankt dat jullie ons getraind hebben om dit resultaat te halen. Marcel ook bedankt dat je samen met Berry onze leider bent.
WANT WIJ ZIJN DE BLESSE WIJ ZIJN VOOR NIEMAND BANG !!  WIJ ZIJN DE BLESSE NIEMAND DIE ONS STOPPEN KAN!! 
Wij trainen lekker door en dan gaan we er weer voor met zijn allen in het nieuwe seizoen.
Groeten Rens