Home | Sponsoren | Willemsoord | G. Kuper Straatmakersbedrijf

G. Kuper Straatmakersbedrijf

Steenwijkerweg 169
8338 LB  Willemsoord

Tel. 0521-588650

 

Sponsoring:

  • Reclamebord

Over G. Kuper Straatmakersbedrijf

Wij weten de weg in goed straatwerk

G. Kuper Straatmakersbedrijf uit Willemsoord: “Als stratenmaker uit Willemsoord rijd ik dagelijks door het landschap op weg naar klanten. Iedere keer geniet ik dan weer van het fraaie lijnenspel van landelijke wegen, stoere boerderijen, verleidelijk groene bossen, schitterende tuinen en avontuurlijke paden. Op zulke momenten ben ik dankbaar dat ik in deze omgeving mag werken en aan zoveel moois met mijn werk kan bijdragen. Net als mijn vader en grootvader vóór mij.”

G. Kuper Straatmakersbedrijf - Straatmakersbedrijf G Kuper - Willemsoord

Bestrating en grondwerk voor particulier en bedrijf

Bent u nog aan het dubben of u zelf uw oprit, terras of tuinpad gaat bestraten of dat u het laat doen? Bestraten is zwaar werk en voor een goed strak resultaat is de keuze voor een professional vaak toch het veiligst.

Goed straatwerk bij u voor de deur?

Kies dan G. Kuper. Met bijna 70 jaar ervaring in bestrating en grondwerk een vaste waarde in Willemsoord. Ook bij klanten uit onder meer Wolvega, Steenwijk, Meppel, Heerenveen, Emmeloord, Hoogeveen en Vollenhove. Wat bestratingen betreft, beheersen we alle disciplines.

Van machinaal bestraten tot het ambachtelijke handwerk. Voor al het grond- en rioleringswerk beschikken we over alle benodigde professionele apparatuur

Over G. Kuper Straatmakersbedrijf

Sinds de oprichting 60 jaar geleden in Willemsoord hanteert inmiddels de derde generatie Kuper de rubberen hamer.Aan de moderne apparatuur die Gerard Kuper en medewerkers tot hun beschikking hebben, kunt u zien dat de ontwikkelingen in stratenmaken en grondwerk niet hebben stilgestaan
.
Met machinaal bestraten bijvoorbeeld is het leggen van een strak terras of pad tegenwoordig zo gepiept. Ook grondwerk loopt met behulp van shovel, kraan en minikraan gesmeerd. Benieuwd wat Straatmakersbedrijf G Kuper voor u kan doen? Bekijk ons portfolio


Uw allround stratenmakers- en grondwerkbedrijf

Grondwerk, bestrating en de levering van bestratingsmaterialen in één hand? Ons allround bestratingsbedrijf staat om al deze activiteiten al jarenlang goed bekend in Willemsoord en wijde omgeving.