Home | Actueel | Junioren | JO11-2 KAMPIOEN

Al om 8 uur werd er verzameld in de Blesse. 9 uur stond ie op het programma….BANT…
Ze kunnen bij winst of gelijkspel als kampioen weer naar huis gaan….maar dan moet het wel door gaan. Gelukkig was het slechte weer voor Bant geen reden om af te zeggen dus gingen we. Met 6 auto’s vol supporters reden we naar Bant. Het regende en waaide heel hard maar de Blesse had een missie…De wedstrijd begon en nog meer ouders en opa’s en oma’s kwamen kijken. Wessel maakte als eerste de 0-1, dat voelde goed ze stonden voor. Toen rust we moesten scherp blijven. De 2de helft begint goed al vrij snel scoort Wessel 0-2. Daarna maakt Dylon de 0-3. Maar ook Bant probeert nog wat punten thuis te houden en zet druk…en scoren 1-3. Uiteindelijk maar Sander met een afstandsschot en is daar 1-4. Dan scoort Bant nog 2-4 en dan fluit de scheidsrechter af …..-> KAMPIOEN!!!!!!!
Goed gedaan….Gijs, Wessel, Sander, Pieter, Luuk, Sem, Dylon, Jayden, Jade en Tim…
Gefeliciteerd jongens en dame…!!!! Onverslagen dit seizoen. Toppers zijn jullie

MB