Tijdens een goed bezochte nieuwjaarsreceptie van vrijdag 5 januari, is de nieuwe trainer van De Blesse bekend gemaakt.
Vanaf het voetbalbalseizoen 2018/2019 zal Minne de Boer, uit Olderberkoop, verantwoordelijk zijn voor de eerste selectie van De Blesse.
De Blesse was, nadat het contract met de huidige trainer peter Gjaltema niet verlengd werd, op zoek naar een gedreven en enthousiaste trainer. In Minne de Boer heeft de club die gevonden.
De 52 jarige de Boer heeft, na zijn actieve voetbalcarrière o.a. bij sc Heerenveen, ervaring opgedaan bij Sport Vereent, Wispolia en Old Forward. De laatste 3 seizoenen was hij actief als jeugdtrainer van FC Wolvega O19.
De Blesse is bewust op zoek gegaan naar een trainer die jonge spelers goed kan begeleiden, gezien het jeugdig talent dat zich bij de club aandient. Met de huidige kwaliteit van de selectie is dit een mooie uitdaging voor de Boer om hier een goede mix van te maken.
Gezien zijn staat van dienst bij buurtclub FC Wolvega heeft de club hier veel vertrouwen in.