Beste spelers en ouder,

Onze club wordt in de herfstvakantie 2018 (22 en 23 oktober)  omgetoverd tot een echte FC Schalke 04-trainingslocatie. Tijdens de Schalke auf Tournee voetbaldagen ga jij twee dagen trainen als een echte jeugdspeler van die Königsblauen. Ook ga je een bezoek brengen aan de Veltins Arena in Gelsenkirchen.

Het evenement:

  • Training van opgeleide trainers bij FC Schalke 04
  • Een FC Schalke 04 voetbalshirt
  • Een busreis naar FC Schalke 04
  • Een stadionrondleiding bij FC Schalke 04

Er zijn slechts 30 plaatsen beschikbaar en de aanmeldingen lopen erg hard. Meld je dus snel aan via https://schalkeauftournee.nl/aanmelden-tour/ en verzeker je van je plekje bij deze gave voetbalstage.

Let op: meld je aan voor 15 mei en ontvang een broekje en sokken gratis!

Mit Königsblauen Grüßen,

Het bestuur