De Blesse – Op vrijdagavond stond de hardloopwedstrijd de ‘Ronde van De Blesse’ weer op het programma. Het is de zesde editie van dit sportevenement met een record aantal deelnemers van rond 300..

De deelnemers konden kiezen uit 5 of 10 kilometer of tien Engelse mijlen lopen. Start en finish waren bij het voetbalveld VV De Blesse. De looproute ging door De Blesse en omgeving. De kidsrun was het op terrein van VV De Blesse.

Alle uitslagen worden geplaatst op www.svfriesland.nl.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”64″ display_type=”photocrati-nextgen_pro_mosaic” row_height=”180″ margins=”5″ last_row=”justify” lazy_load_enable=”1″ lazy_load_initial=”35″ lazy_load_batch=”15″ display_type_view=”default” ngg_proofing_display=”0″ captions_enabled=”0″ captions_display_sharing=”1″ captions_display_title=”1″ captions_display_description=”1″ captions_animation=”slideup” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

(Foto: Lenus van der Broek)