Onlangs besloten Sandra en Lilian om bij te tekenen als trainer en leider van Vrouwen 1. Ze hebben veel vertrouwen in deze spelersgroep. Het enthousiaste duo kijkt uit naar deel 2 van dit seizoen en ondanks de huidige stand in de competitie geloven ze dat handhaving in de 4e klasse heel goed mogelijk is. Door winst op de directe concurrenten kan het team van de laatste plaats naar de 8e plek schieten. De groep bestaat uit een mooie mix van jeugd en ervaring en speelt inmiddels als een team met een plan. Er wordt met plezier getraind en iedere wedstrijd wordt er tot de laatste minuut gestreden. Met die instelling is alles mogelijk, daar geloven Sandra en Lilian echt in. Ze zijn blij dat Sander Stuurman, de vaste assistent-scheidsrechter, heeft aangegeven dit volgend seizoen ook te willen blijven doen. Hiermee is de staf voor 2018/2019 voor Vrouwen 1 rond.

De spelersgroep is blij met de beslissing van de staf. Door deze staf is het plezier en de sfeer in de groep erg goed. Dit bevordert de motivatie en inzet van de meiden en hierdoor worden hopelijk ook betere resultaten geboekt.
De selectie van Vrouwen 1 ziet volgend seizoen alvast met vertrouwen tegemoet.