Afgelopen week heeft trainer Gerard van de Akker uit Wolvega zijn contract bij Vrouwen 1 van vv de Blesse voor één jaar verlengd. In het gesprek, met het Technisch Hart van de club, werd de afgelopen (corona)maanden geëvalueerd. Ondanks alle maatregelen kon men toch terug zien op een positieve ontwikkeling in de selectie. Een selectie, aangevuld met een aantal jonge speelsters, heeft de ambitie om boven in mee te draaien in de vijfde klasse. Uiteraard blijft het jammer dat door de lock down de trainingen en competitie stil zijn komen te liggen. Toch ziet de trainer genoeg kansen om aansluiting te vinden met het linker rijtje van de competitie.
De samenwerking met de trainer bevalt goed en de selectie en het bestuur zijn blij met de verlenging voor het volgende seizoen. Gerard van de Akker ziet voldoende perspectief om door te gaan en wil er graag meer uit halen.