De Blesse – Onder grote belangstelling werd zondagmiddag de de voetbalwedstrijd VV De Blesse 1 tegen Musselkanaal 1 gespeeld. Voor beide ploegen stond er veel op het spel. De Blesse speelde voor eventuele promotie naar de derde klasse en Musselkanaal om handhaving in de derde klasse. Al na tien minuten was het 1-1. In het begin ging het gelijk op, maar Musselkanaal zette wat meer druk op het spel, wat resulteerde in een ruststand van 1-2. Na rust benutte Musselkanaal de kansen wat beter, waardoor de eindstand 3-5 werd. Voor De Blesse scoorden Wilco Oosterhof en Jonny Sloot en Musselkanaal maakte een eigen doelpunt. De Blesse is nu in de competitie uitgespeeld.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”63″ display_type=”photocrati-nextgen_pro_mosaic” row_height=”180″ margins=”5″ last_row=”justify” lazy_load_enable=”1″ lazy_load_initial=”35″ lazy_load_batch=”15″ display_type_view=”default” ngg_proofing_display=”0″ captions_enabled=”0″ captions_display_sharing=”1″ captions_display_title=”1″ captions_display_description=”1″ captions_animation=”slideup” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

(Foto: Lenus van der Broek)