Oldeholtpade – Bij de derby voetbalwedstrijd VV Oldeholtpade tegen VV De Blesse waren zaterdagmiddag ruim 400 bezoekersaanwezig. Met blauwe rook kwamen de spelers op het veld. In het begin leek het er op dat Oldeholtpade thuis gemakkelijk zou winnen van De Blesswe en scoorde binnen tien minuten 2-0. Echter De Blesse kwam naarmate de wedstrijd vorderde terug en kwam de sfeer van ee4n derby terug. Bij rust was het 2-1 en de eindstand 3-2. Oldeholtpade blijft hiermee koploper in de vierde klasse E en ruikt al een beetje aan het kampioenschap. Voor Oldeholtpade scoorden Wilco Elshof (2) en Jelmer Dijkstra. Voor De Blesse scoorden Yannick Kemerink en Jeroen Hulzinga.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”62″ display_type=”photocrati-nextgen_pro_mosaic” row_height=”180″ margins=”5″ last_row=”justify” lazy_load_enable=”1″ lazy_load_initial=”35″ lazy_load_batch=”15″ display_type_view=”default” ngg_proofing_display=”0″ captions_enabled=”0″ captions_display_sharing=”1″ captions_display_title=”1″ captions_display_description=”1″ captions_animation=”slideup” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

(Foto: Lenus van der Broek)