Op dit moment is er weinig actuele informatie op onze website te vinden. De website is niet up-to-date en dit komt doordat de huidige redacteuren met een andere instantie bezig zijn om de website een nieuwe uitstraling te geven.  Via deze nieuwe website wordt het bijvoorbeeld gemakkelijker om een verslag met een foto op de website te plaatsen. Wij zijn achter de schermen druk bezig om deze website klaar te maken en hopen deze in de loop van het nieuwe jaar te kunnen presenteren. Wilt u tot die tijd op de hoogte blijven van de actuele zaken? Volg ons dan op Facebook of Instagram via VVdeBlesse.

Met vriendelijke groeten,
De webredactie


Ps. Lijkt het jou leuk om in de toekomst ook iets meer te betekenen voor de website van onze vereniging? Geef het dan aan via: facilitair.vvdeblesse@gmail.com